У Житомирі відбувся обласний інтелектуальний конкурс юних істориків У Житомирі відбувся обласний інтелектуальний конкурс юних істориків
У Житомирі відбувся обласний інтелектуальний конкурс юних істориків.
За перемогу змагалися вісім команд.
Про це повідомляє Житомирський обласний Центр дитячої та юнацької творчості.
Інтелектуальна боротьба була запеклою та напруженою: цікаві і ґрунтовні доповіді, толерантне та справедливе опонування, відповідальні і аргументовані рецензії, жвава дискусія.
Нагадаємо, що конкурс передбачає виступ команди учасниці у ролі Доповідача, у ролі Опонента і у ролі Рецензента.
Член журі конкурсу, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософсько-історичних наук Державного університету «Житомирська політехніка» Олександр Мосієнко відзначив високий рівень підготовки команд:
«Всі команди сильні. Явного лідера немає. Ще приємно вражає рівень дискусії – толерантність і повага до думки опонента. Хочу відмітити і науковість питань».
«Позитивні враження від конкурсу. Команди під час турніру працюють злагоджено. Видно, що це — команда однодумців.
Рівень команд приблизно однаковий. Інколи, правда, учасники не зовсім розуміли суть запитання, та це все прийде з досвідом. Але видно, що діти працюють, поглиблюють свої знання з історії.
А ще бачимо гігантську роботу їх педагогічних керівників», - говорить Андрій Шевчук, член журі конкурсу, професор кафедри всесвітньої історії Житомирського державного університету імені Івана Франка.
За кількістю балів перше місце в обласному інтелектуальному конкурсі юних істориків виборола команда "Дослідники часу» Житомирської ТГ, Ліцей № 31 м.Житомира.
"Дякуємо всім учасникам за активність! Вітаємо переможців!", - йдеться в повідомленні.