• Головна
  • Запрошуємо громадськість долучитися до формування оновленого складу експертної комісії, — Житомирська ОВА
12:30, 1 липня 2023 р.
Надійне джерело

Запрошуємо громадськість долучитися до формування оновленого складу експертної комісії, — Житомирська ОВА

Запрошуємо громадськість долучитися до формування оновленого складу експертної комісії, — Житомирська ОВА

Згідно з рішенням Житомирської обласної ради від 24 грудня 2020 року №25 (зі змінами) для реалізації основних завдань обласної програми “Розвиток молодіжної політики Житомирщини” на 2021-2025 роки, щорічно обдарована молодь Житомирщини отримує стипендії Житомирської обласної військової адміністрації.

Цьогоріч, з метою щорічного нагородження 20 молодих осіб — мешканців Житомирської області, які протягом 2022-2023 років відзначалися в галузях навчальної, науково-дослідницької, спортивної, творчої та громадської діяльності, Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА формує новий склад експертної комісії, яка визначатиме стипендіатів.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства надсилати пропозиції щодо кандидатур оновленої експертної комісії до 07 липня 2023 року на електронну пошту: [email protected].

Нагадаємо, що до складу Комісії входять: голова комісії – начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації та члени комісії – представники Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, Управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації, Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, представники інститутів громадянського суспільства (за згодою), голова молодіжної ради при Житомирській обласній державній адміністрації (за згодою – відповідно до заяви склад МР).

Персональний склад Комісії формується за пропозиціями відповідних органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства та затверджується розпорядженням Житомирської обласної військової адміністрації.

До складу експертної комісії може бути делеговано не більше одного представника від інституту громадянського суспільства.

Членам Комісії надсилають реєстри кандидатів на отримання стипендії з досягненнями в галузях навчальної, науково-дослідницької, спортивної, творчої та громадської діяльності для ознайомлення.

Запрошуємо громадськість долучитися до формування оновленого складу експертної комісії, — Житомирська ОВА, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #новини #інформація #сайт міста Житомира #Житомир #житомиряни #пригоди #Житомирщина #події #новини Житомирщини #Житомирська область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...