16:25, 3 липня 2023 р.
Надійне джерело

Чемпіонку Європи з боротьби вільної U20 Ірину Бондар привітали у Звягелі

ПОЛІЦІЯ

Чемпіонку Європи з боротьби вільної U20 Ірину Бондар привітав міський голова Микола Боровець.

Як повідомлялося раніше, звягелянка Ірина Бондар стала чемпіонкою Європи U20 з боротьби вільної. Змагання, в яких Україна в командному заліку стала першою, проходили з 26 по 30 червня в Іспанії у місті Сант’яго-де-Компостела.

03 липня міський голова Микола Боровець зустрівся із титулованою спортсменкою. Від імені громади разом з заступницею міського голови Наталією Борис та т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тетяною Кравчук привітали Ірину та її першого тренера Анатолія Ясиневича зі здобуттям золотої медалі на чемпіонаті Європи.

«Маю за честь вітати вас із тренером з високим результатом у спортивній кар’єрі. Дякую за те, що прославляєш Україну, Житомирщину та нашу Звягельську громаду на спортивних аренах Європи та світу. Бажаю підкорення нових вершин та здобуття омріяної олімпійської медалі, - звернувся до чемпіонки Микола Боровець.

Сьогодні досягнення українських спортсменів – це важлива підтримка бойового духу українців! А завдання громади – підтримувати талановитих спортсменів. Зокрема, Ірина Бондар є стипендіаткою міського голови, за досягнення у спорті неодноразово отримувала фінансове стимулювання, яке здійснюється за кошти місцевого бюджету.

Нагадаємо, що раніше борчиня вже стала чемпіонкою Європи U23 з боротьби вільної, а також в складі національної збірної команди України виборола золото Кубка Світу з боротьби для України.