
СЕС
12:52, 10 липня 2023 р.
Надійне джерело
Житомир: Сьогодні вже офіційно показали роботу сонячної електростанції у КП «Лікарня №1»
СЕС
Сьогодні вже офіційно показали роботу сонячної електростанції у КП «Лікарня №1» (м. Житомир).
Про це в соціальних мережах повідомив голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин.
Перед тим, вона працювала у тестовому режимі. Є вже попередні розрахунки. Близько 20% на рік терапевтичний корпус лікарні зможе економити.
За словами очільника міста, у теперішніх умовах сенси альтернативної енергетики змінилися: вона потрібна у випадку кризової ситуації та відключення електроенергії. Це і автономія, і безпека пацієнтів.
До слова, коли були проблеми з електроенергією взимку, лікарням доводилося завершувати надскладні оперативні втручання на генераторах. Тому тут йдеться не тільки про екологію, а й про саме життя і здоров’я пацієнта.
«І тут величезна вдячність чеським партнерам — компанії SOLSOL s.r.o. разом із неурядовою організацією NESEHNUTÍ, нашим друзям — Екоклубу.
Для нас це перший досвід роботи з сонячною енергією. Але паралельно завершуємо проєкт встановлення ще більш потужної СЕС у КП «Лікарня №2 імені В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради за грантові кошти», - зауважив міський голова.
Пропонуємо й читачам нашого сайту поглянути на сонячну електростанцію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:25
1 листопада
14:00
1 листопада
11:05
1 листопада
17:03
30 жовтня
ТОП новини
Оголошення
15:33, 27 жовтня
15:34, 27 жовтня
10:45, 3 листопада
11
