13:22, 12 липня 2023 р.
Надійне джерело

Здобутки житомирських студентів на чемпіонаті України з естафетного бігу

СПОРТ

Здобутки студентів Житомирської політехніки на чемпіонаті України з естафетного бігу!

Днями в Житомирі пройшов чемпіонат України з естафетного бігу.

Спортсмени змагалися у 4 естафетних дисциплінах: 4х100 м, 100+200+300+400 м, 4х400 м, 4х800 м. Участь у змаганнях брали всі вікові категорії від U18 до жінок і чоловіків.

Про це повідомляється на сайті Новин Житомирської політехніки.

Серед 250 спортсменів із 9 областей участь також взяли студенти Житомирської політехніки. За результатами змагань маємо такі здобутки:

Жданюк Дар’я (студентка групи ПВ-5, факультет бізнесу та сфери обслуговування) зайняла перше місце в естафеті 4х100 метрів з результатом 50,89 сек. Також перше місце в естафеті 4х400 метрів – 4 хв. 5,06 сек.

Сметанніков Нікіта (студент групи ГГ-29, факультет гірничої справи, природокористування та будівництва), Багінський Дмитро (студент групи КН-21-1, факультет інформаційно-комп’ютерних технологій) та Де Алмейда Герра Рікардо Мануел (студент групи ЕП-1, факультет педагогічних технологій та освіти впродовж життя) стали четвертими в естафеті 4х100 метрів.

Вітаємо студентів! Бажаємо подальших здобутків! Вкотре маємо привід порадіти за наших земляків, зокрема, за старанну й талановиту молодь, які прославляють рідну Житомирщину на спортивних теренах України!

Ознайомитися з усіма результатами змагань можна за посиланням ТУТ.

Здобутки житомирських студентів на чемпіонаті України з естафетного бігу, фото-1
#спорт #біг #новини житомира #новини житомирщини #бігуни #спортсмени-бігуни #чемпіонат #змагання #турнір