• Головна
  • Фонд громади Житомира запрошує жінок із категорії ВПО до участі в Проєкті з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва
ВПО
15:20, 18 липня 2023 р.
Надійне джерело

Фонд громади Житомира запрошує жінок із категорії ВПО до участі в Проєкті з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва

ВПО

Фонд громади Житомира запрошує жінок із категорії внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які проживають у Житомирі та Житомирській області, до участі у Проєкті з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва.

Учасниці проєкту – жінки-ВПО, а також представниці вразливих категорій із місцевих громад. Вікова аудиторія учасниць – від 18 до 60 років. Про це повідомляє Фонд громади Житомира.

Основна мета проєкту – дати змогу ВПО та вразливим представницям місцевих громад (співвідношення залученості 80/20 – ВПО/місцеві) отримати можливість підвищити свої доходи або ж одержати нові джерела доходів шляхом розвитку навичок та вмінь із бізнес-планування, маркетингу, управління фінансами, отримання обладнання тощо.

В ході проєкту відбудеться дводенний тренінг із бізнес-планування (попередньо у серпні-вересні 2023 р.), а також буде забезпечено консультаційний супровід учасниць проєкту. В результаті навчання учасниці розроблять власні бізнес-плани із самозайнятості або розвитку мікропідприємництва.

Проєкт дає змогу учасницям отримати невелике стартове фінансування (від $600 до $800) на започаткування та/або розвиток уже існуючого бізнесу. Грантові кошти можуть бути спрямовані на один із нижче перерахованих напрямків:

  • 1) оплату професійних курсів учасниці;
  • 2) просування продукції чи послуг (маркетинг), які виготовляє чи надає учасниця;
  • 3) закупівлю обладнання для бізнесу/самозайнятості, який здійснює учасниця.

Участь у програмі є безкоштовною. Кількість учасниць обмежена.

Для участі у програмі необхідно заповнити онлайн-анкету тут.

«Заявки приймаються до 04 серпня 2023 р. (включно).

Відповідь про результати розгляду заявки ми надішлемо на вказану Вами електронну пошту після 11 серпня 2023 р.», - йдеться в повідомленні.

  • Деталі за телефонами: +38 (093) 641 67 31, +38 (0412) 46-10-86.
  • E-mail: [email protected], в темі листа вказати “Програма самозайнятості для ВПО”.

Проєкт сприяння самозайнятості та розвитку мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад у Житомирській області здійснює Фонд громади Житомира за підтримки Global Fund for Community Foundations.

Фонд громади Житомира

Фонд громади Житомира запрошує жінок із категорії ВПО до участі в Проєкті з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#анонс #події #новини житомира #новини житомирщини #заходи #анонс подій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...