• Головна
  • Вже третя перемога Поліського національного університету у конкурсі європейської програми Horizon!
ПОЛІСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
16:40, 20 липня 2023 р.
Надійне джерело

Вже третя перемога Поліського національного університету у конкурсі європейської програми Horizon!

ПОЛІСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив ректор університету Олег Скидан.

Команда Поліського національного університету, яку очолює доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри комп`ютерних технологій і моделювання систем Ольга Николюк здобула для університету ще одну перемогу у програмі Європейського Союзу Horizon Europe, яка є найбільшою міжнародною грантовою програмою, що підтримує передові наукові дослідження.

Проєкт «Розвиток потенціалу та аналітичних інструментів для підтримки спільної аграрної політики після 2027 року» (скорочена назва – ACT4CAP27) об’єднав 12 учасників з Нідерландів, Німеччини, Австрії, Швеції, Іспанії, України, Великої Британії, Італії, Бельгії, Угорщини. Бюджет проєкту складає 5,9 млн. євро.

Проєкт ACT4CAP27 має на меті підвищити аналітичну спроможність ключових політичних інструментів (зокрема, AGMEMOD), які використовуються Європейською Комісією для оцінки короткострокових і довгострокових впливів політики на агропродовольчі системи ЄС. У рамках реалізації ACT4CAP27 буде розроблено методологічну основу оцінювання ключових аспектів агропродовольчої системи ЄС і аграрної політики після 2027 року та їх вплив на навколишнє середовище і клімат.

«У межах ACT4CAP27 буде запущено інтерактивну дорожню карту для політичного керівництва ЄС, окремих країн та регіонів щодо оцінки обгрунтованості цілей аграрної політики для досягнення стійких результатів.

Роль Поліського університету в проєкті фокусується на питаннях прогнозування впливу війни в Україні та її очікуваного вступу до ЄС на розвиток внутрішнього та європейських аграрних ринків», - зауважив Олег Скидан.

Вже третя перемога Поліського національного університету у конкурсі європейської програми Horizon!, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліський університет #новини житомира #новини житомирщини #меморандум #співпраця #меморандум про співпрацю
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...