СПОРТ
18:30, 24 липня 2023 р.
Надійне джерело

СПОРТ

Днями завершився чемпіонат України з триатлону серед кадетів та чемпіонат України в естафетах-мікст.

У змаганнях, які проходили у с. Бояни Чернівецької області, брали участь більше сотні спортсменів з 10 регіонів України. Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.

Команду Житомирської області представляли вихованці ЖОДЮСШ “Авангард”. Вони вибороли 2 кубки та 10 медалей, з яких 5 золотих.

Чемпіонкою України з триатлону серед кадеток стала Олександра Бороніна, бронзову медаль виборола Єлизавета Ситник.

Найкращими були наші триатлети в естафетних перегонах. Чемпіонами України з триатлону в естафетах-мікст серед кадетів стала команда в такому складі: Даніїл Умінський, Ростіслав Сабадах, Єлизавета Ситник та Олександра Бороніна.

Бронзові нагороди дістались також команді житомирян, до складу якої входили: Катерина Кирилович, Софія Багінська, Максим Тюрін та Ігор Кирилович.

Щиро вітаємо спортсменів та бажаємо успіхів у подальших стартах!

Дуже тішить, наскільки у нас талановита та здібна у різних галузях молодь! За такими – майбутнє! Дивлячись на таких сумлінних та старанних хлопців і дівчат, які прославляють Житомирщину на спортивних теренах, - просто переповнює гордість за нашу молодь.

#спорт #триатлон #новини житомира #новини житомирщини #спортсмени #змагання #чемпіонат #турнір