• Головна
  • Безбар’єрність: Шрифт Брайля — ще один крок зі створення безбар’єрного простору в Іршанській територіальній громаді
Безбар’єрність
09:33, 25 липня 2023 р.
Надійне джерело

Безбар’єрність: Шрифт Брайля — ще один крок зі створення безбар’єрного простору в Іршанській територіальній громаді

Безбар’єрність

Одним з найважливіших завдань Іршанської селищної ради є надання громадянам якісних адміністративних послуг, в тому числі забезпечення їх доступності в рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

Відділ «ЦНАП» Іршанської селищної ради облаштовано відповідно до вимог щодо інклюзивності будівель і споруд, передбачених Державними будівельними нормами. Основні положення стосовно їх доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення передбачають:

  • вільний (безперешкодний) доступ до приміщення;
  • пандус;
  • обладнана санітарна кімната;
  • місце для тимчасового розміщення дитячих колясок;
  • кнопка виклику.

Але для осіб з інвалідністю з порушенням зору цього недостатньо. Тому перед входом до приміщення селищної ради та в приміщенні (1 поверх) розміщено тактильні та контрастні позначки надруковані шрифтом Брайля та зроблено відповідне маркування сходового маршу (перша та остання сходинка). Також 29 травня 2023 року підписано договір про співпрацю між Іршанською селищною радою та Громадською організацією «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих» (ГО «Українське товариство глухих»).

Один із сервісів УТОГ – система відеозв’язку з перекладачем жестової мови для забезпечення комунікації з особами з порушенням слуху задля отримання адміністративних послуг та консультацій у відділі «ЦНАП» Іршанської селищної ради.

Співпраця спрямована на реалізацію із статутних завдань, задоволення суспільних потреб, впровадження принципів інклюзивності в усіх сферах суспільного життя , шляхом сприяння у комунікації шляхом здійснення перекладу жестовою мовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #новини #інформація #сайт міста Житомира #Житомир #житомиряни #пригоди #Житомирщина #події #новини Житомирщини #Житомирська область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...