• Головна
  • Інформаційні зустрічі, консультації та семінари з безробітними Житомирщини щодо ризиків нелегальної трудової міграції та безпечного працевлаштування
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
13:00, 30 липня 2023 р.
Надійне джерело

Інформаційні зустрічі, консультації та семінари з безробітними Житомирщини щодо ризиків нелегальної трудової міграції та безпечного працевлаштування

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (ред. напередодні), який відзначають 30 липня, підрозділи служби зайнятості на Житомирщині організують інформаційні зустрічі, консультації та семінари з безробітними щодо ризиків нелегальної трудової міграції та безпечного працевлаштування.

Про це інформує Житомирська обласна служба зайнятості.

Адже в пошуку привабливих пропозицій багато людей користуються сумнівними джерелами вакансій і не підозрюють всіх наслідків та ризиків, які можуть їх чекати при оформлені документів. Тому мета таких заходів – підвищити обізнаність безробітних про існуючі проблеми і ризики, надати більше актуальної інформації аби убезпечити себе від шахраїв та торговців людьми.

Так, у Бердичівській філії Житомирського обласного центру зайнятості організували групову консультацію для відвідувачів на тему: «Скажи «Ні» сучасному рабству. Особиста гідність, безпека життя, громадська позиція». Захід поєднав у собі мінілекцію, дискусію, перегляд відеороликів, де були розкриті такі питання: поняття торгівлі людьми, її форми, найбільш уразливі категорії населення, які можуть стати жертвами торгівлі людьми. До спілкування з безробітними долучились завідувачка відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Алла Тхоренко та начальниця відділу з підтримки сім’ї та координації надання послуг Управління сім’ї та соціального захисту населення Наталія Вальчук. Вони поінформували присутніх також про послугу патронатного вихователя, що є формою офіційного працевлаштування з відповідною оплатою праці, трудовим стажем та соціальною допомогою на утримання дитини.

У Малинському управлінні Коростенської філії Житомирського ОЦЗ відбулась інформаційна зустріч з безробітними на тему «Ризики нелегальної трудової міграції». Присутніх ознайомили з поняттям «торгівля людьми», «сучасне рабство», поглибили розуміння причин і наслідків трудової міграції та надали поради тим, хто розглядає можливість їхати на роботу за кордон. Фахівці надали інформацію про «гарячі» лінії з протидії торгівлі людьми, які працюють в Україні, аби звертатись по допомогу у разі виникнення проблемних ситуацій.

Семінар про ризики нелегальної трудової міграції провели і в Любарському відділі Житомирської філії Житомирського ОЦЗ. Організатори звертають увагу, що в умовах воєнного стану ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами значно зріс. Адже багато громадян переїхали із зони бойових дій в інші регіони або закордон та шукають нову роботу. В ході семінару безробітних ознайомили з правилами безпечного працевлаштування, розкрили переваги легального працевлаштування та надали контакти безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми.

Житомирська обласна служба зайнятості

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #сайт міста житомира #новини житомирщини #новини житомира #житомиряни #новини #події #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...