
ПРОКУРАТУРА
11:45, 2 серпня 2023 р.
Надійне джерело
Побажала більше «прильотів» по містах Західної України, аби не розслаблялися - на Житомирщині судитимуть тіктокерку
ПРОКУРАТУРА
Прокурори Житомирської обласної прокуратури надіслали до суду обвинувальний акт стосовно місцевої жительки за фактом публічних закликів до підтримки рішень та дій держави-агресора (ч. 1 ст. 111-1 КК України).
Слідство встановило, що кримінальне правопорушення на початку липня цього року скоїла 27-річна жителька міста Коростеня.
Обвинувачена під час нічного онлайн-спілкування через свій акаунт у соцмережі ТікТок стверджувала, що у міста Західної України повинно бути більше «прильотів».
У своєму відеоконтенті, трансляцію якого могла переглядати численна аудиторія, тіктокерка схвалювала ракетні обстріли Львова й інших міст того регіону, щоб «не розслаблялися, бо живуть попереднім життям». На її думку, мовляв, якщо і їм прилетить, то пам’ятатимуть, що війна не закінчилася (вживала нецензурну лексику).
Досудове розслідування проводило УСБУ в Житомирській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Житомирська обласна прокуратура

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:00
17 лютого
18:33
17 лютого
17:45
15 лютого
ТОП новини
Оголошення
10:31, 16 лютого
14:08, 16 лютого
2
07:26, 18 лютого