• Головна
  • Житомирські викладачі відвідали «ARTIFEX» University of Bucharest, — ФОТО
ОСВІТА
12:30, 2 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Житомирські викладачі відвідали «ARTIFEX» University of Bucharest, — ФОТО

ОСВІТА

Викладачі Поліського університету відвідали «ARTIFEX» University of Bucharest.

Відбулася робоча поїздка представників кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Поліського національного університету до «ARTIFEX» University of Bucharest (Румунія). Цей візит є продовженням співпраці, розпочатої в 2022 році з підписання договору та проведення спільних наукових та освітніх заходів. Участь у ньому взяли завідувачка кафедри Юлія Мороз, професори – Наталія Малюга та Юзеф Цаль-Цалко, доцент Тетяна Гайдучок .

У межах візиту представники кафедри ознайомилися з роботою університету «ARTIFEX», провели ряд зустрічей, зокрема, з президентом Університету, проф. др., Кристиан Мариан Барбу, ректором університету, професором Олександру Маноле, деканом факультету фінансів та обліку Andrei Buiga (Associate prof.dr., Dean of Faculty Finance and Acounting), завідувачем кафедри фінансів та обліку Cătălin Deatcu (Director Departament Finance and Acounting, Associate Prof. Dr.), представником «ARTIFEX» University of Bucharest в Україні Геннадієм Чобану (Ghenadie Ciobanu).

Спільно з партнерами було обговорено майбутні вектори співпраці, напрацьовано ідеї для майбутніх проектів в освітній та науковій сферах за спеціальністю «Облік і оподаткування». Варто відзначити, що «ARTIFEX» University of Bucharest має багаторічні традиції підготовки фахівців у сфері бухгалтерського обліку та фінансів.

«Щиро вдячні ректору «ARTIFEX» University of Bucharest, професору Олександру Маноле за запрошення та співпрацю, підтримку України та українського народу. Також висловлюємо щиру вдячність доктору філософії, старшому науковому співробітнику INCSMPS, представнику «ARTIFEX» University of Bucharest в Україні Геннадію Чобану (Ghenadie Ciobanu) за супровід та підтримку нашого спільного проєкту», – наголосили викладачі Поліського національного університету.

Пресслужба Поліського національного університету

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #сайт міста житомира #новини житомирщини #новини житомира #житомиряни #новини #події #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...