
ДСНС
13:21, 7 серпня 2023 р.
Надійне джерело
Минулої доби вогнеборці ліквідовували п'ять загорянь сухої рослинності на Житомирщині
ДСНС
Минулої доби вогнеборці ліквідовували п'ять загорянь сухої рослинності. Найбільше їх сталося у Коростенському та Бердичівському районах. Загалом вогнем пройдено понад 4,2 га сухої трави.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області.
Зокрема, вчора вечорі до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності на присадибній ділянці у с. Заріччя Ружинської територіальної громади Бердичівського району. Про це рятувальників сповістили власники поруч розташованого житлового будинку. За їх словами, зайнялось через те, що господар ділянки випалював рештки від змолоченої пшениці, вогонь з якої поширився далі.
По прибуттю рятувальників до місця виклику з'ясувалося, що горять післяжнивні рештки на площі 0,1 га. З обох боків від осередку пожежі розташовані житлові будинки. Силами бійців ДСНС упродовж півгодини пожежу вдалося ліквідувати. Рятувальники відбили полум’я з обох боків від будинків.
Рятувальники закликають населення не провокувати пожежі в природних екосистемах! Категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності, на полях та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.
Головне управління ДСНС України у Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
15:00
Вчора
Вакуумні пакувальники для бізнесу: як зберегти продукцію та підвищити рентабельність
Новини компаній
12:00
Вчора
Постава, хода, біль у ногах: коли дитину варто показати ортопеду
Новини компаній
14:00
29 квітня
13:25
28 квітня
12:00
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
10:47, 19 квітня
