
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ
10:33, 9 серпня 2023 р.
Надійне джерело
Через перепади температури повітря, дорожникам довелося демонтувати плити «бетонки» та влаштувати нове покриття поблизу АЗС перед Коростенем, — ФОТО
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ
Проведено аварійний ремонт бетонних плит на магістралі М-07 Київ – Ковель – Ягодин, що поблизу автозаправної станції перед Коростенем.
Наразі підрядна організація проводить догляд за бетоном. Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області
Потреба демонтувати плити «бетонки» та влаштувати нове покриття виникла через значні перепади температури повітря. Підняття плит та загрозу безпечному руху транспорту спровокувала спекотна погода вдень (+35 в повітрі, та на дорозі +50 градусів за Цельсієм) та значне зниження температури вночі. Недоліком бетонного дорожнього покриття є непередбачувана реакція на такі погодні умови, в тому числі тріщини покриття, деформації та зсуви плит.
До уваги учасників дорожнього руху: ще певний час рухатися відремонтованими ділянками буде заборонено.
У місцях проведення робіт встановлені дорожні знаки, що попереджають про роботи, зміщення проїзду на ділянці дороги та обмежують швидкість руху. Будьте уважні!
Крім того, у межах експлуатаційного утримання на міжнародній дорозі М-07 тривають роботи з:
- поновлення дорожньої розмітки,
- скошування трави у смугах відводу навісною косаркою та кущорізом,
- прибирання сміття з проїзної частини та урн.
Служба відновлення та розвитку
інфраструктури у Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
14 грудня
12:50
13 грудня
10:50
12 грудня
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
Оголошення
14:05, 10 грудня
2
16:59, 5 грудня
8
16:28, 10 грудня
98
17:01, 5 грудня
