ВЕСЛУВАННЯ
11:31, 9 серпня 2023 р.
Надійне джерело

ВЕСЛУВАННЯ

Житомирські спортсмени стали срібними призерами на дистанції 2000 метрів у змішаному класі юніорів.

Увесь склад «срібного екіпажу» — це спортсмени з Житомира. Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Призери запливу серед юніорів (змішана команда):

• 1-ше місце — команда Китайської Народної Республіки;
  • 2-ге місце — команда України (Житомир);
  • 3-тє місце — команда Королівства Таїланд.

Довідково: в Королівстві Таїланд триває XVI чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон». Приймає змагання Паттайя — місто, розташоване на східному березі Сіамської затоки. Учасники з усього світу змагаються за нагороди світової першості з 04 по 16 серпня.

Житомирська міська рада

#спорт #веслування #новини житомира #новини житомирщини #спортсмени #змагання #дракон #човни дракон #веслування на драконах