
МЕМОРІАЛЬНА ДОШКА
10:20, 25 серпня 2023 р.
Надійне джерело
В селі на Житомирщині відкрили меморіальну дошку загиблому Герою Анатолію Зеруку
МЕМОРІАЛЬНА ДОШКА
В селі Пояски відкрили меморіальну дошку Анатолію Зеруку
«Нещодавно відбулось відкриття меморіальної дошки нашому земляку, уродженцю с. Пояски, Анатолію Анатолію Зеруку», - йдеться в повідомленні.
Згадка про Героя з’явилася на фасадіПоясківської гімназії, де навчався мужній захисник нашої держави. Про це інформують на офіційному сайті Олевської громади.
Анатолій Зерук – майстер спорту міжнародного класу України, екс-рекордсмен України з марафонського бігу. Штаб-сержант Збройних Сил України, героїчно загинув у боях за Херсонську область.
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
Вічна пам’ять мужньому захиснику України і справжньому Герою!
Офіційний сайт Олевської громади

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де жителі Житомира купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
13:55
19 серпня
18:41
16 серпня
16:26
16 серпня
Оголошення
09:49, 22 серпня
09:49, 22 серпня
09:49, 22 серпня
09:49, 22 серпня
09:49, 22 серпня