
ДСНС
15:29, 12 вересня 2023 р.
Надійне джерело
Житомирщина: піротехніки ДСНС знищили 93 боєприпаси часів минулих війн
ДСНС
12 вересня група піротехнічних робіт ГУ ДСНС України у Житомирській області знищила 93 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. Усі боєприпаси виявлено у м. Житомир.
Про це інформує Головне управління ДСНС України у Житомирській області.
Як з'ясувалося, містяни займалися земельними роботами на власній присадибній ділянці. Викопуючи картоплю, жінка натрапила на підозрілий металевий предмет, схожий на міну. Про свою знахідку вона сповістила правоохоронців, а ті, в свою чергу, зателефонували до Служби порятунку.
Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як вибухонебезпечний предмет. Під час обстеження присадибної ділянки, сапери виявили десятки боєприпасів. Зокрема, під землею знаходилися 82 мінометні міни, 3 протитанкові міни та 8 ручних гранат.
Шановні громадяни! Нагадуємо, що при виявленні невідомих підозрілих предметів негайно телефонуйте за номерами «101» або «102» та ні в якому разі не чіпайте їх!
Головне управління ДСНС України у Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
18:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
Оголошення
20:55, 30 листопада
24
21:56, 26 листопада
09:10, 28 листопада
12:51, 27 листопада
3
22:07, 26 листопада
3
