Спорт
12:00, 17 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Спорт

Чемпіонат світу з пляжної боротьби та ІІІ етап світової серії з пляжної боротьби увінчались успіхом для спортсменів Житомирщини.

Вихованки Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності вибороли бронзову сходинку світового пʼєдесталу.

Софія Марченко — бронзова призерка U-20 у ваговій категорії 60 кг;

Діана Котвицька — бронзова призерка U-17 у ваговій категорії 60 кг;

Дарʼя Медвецька — бронзова призерка ІІІ етапу світової серії з пляжної боротьби у ваговій категорії 60 кг.

Змагання проходили в румунському місті Констанца. Учасниками були понад 300 спортсменів із 15 країн світу.

Щиро вітаємо борчинь та тренера Богдана Гулакова!

#0412 #новини #інформація #сайт міста Житомира #Житомир #житомиряни #пригоди #Житомирщина #події #новини Житомирщини #Житомирська область