• Головна
  • У Житомирі правоохоронці перевіряють інформацію про замінування усіх ліцеїв міста
ЗАМІНУВАННЯ
11:59, 18 вересня 2023 р.
Надійне джерело

У Житомирі правоохоронці перевіряють інформацію про замінування усіх ліцеїв міста

ЗАМІНУВАННЯ
У Житомирі правоохоронці перевіряють інформацію про замінування усіх ліцеїв міста

Одразу у декілька шкіл Житомира надійшло повідомлення про замінування.

Інформація з’явилася в деяких житомирських ЗМІ та соцмережах.

У коментарі Житомир.info в пресслужбі ГУНП у Житомирській області підтвердили цю інформацію та проінформували, що станом на 11:37 правоохоронці перевіряють повідомлення про замінування в усіх ліцеях обласного центру.

«У Житомирі зранку 18 вересня правоохоронці перевіряють повідомлення про замінування усіх ліцеїв міста. Працюють за алгоритмом. Повідомлення надійшло на електронну адресу 24 ліцею», - зазначила речниця ГУНП у Житомирській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліця #правоохоронці #новини житомира #новини житомирщини #правоохоронні органи #пригоди #події #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Хто з чоловіків має право виїжджати за кордон у 2025 році, перелік документів для виїзду та новий військовий квиток
Чоловіки віком від 18 до 60 років, які знаходяться за кордоном, тепер можуть оформити паспорт без фізичного пред'явлення військово-облікового документа
Проблеми з бронюванням працівників: як виправити помилку в реєстрі «Оберіг»
Україна отримала 1 млрд євро від ЄС з доходів від російських активів: куди підуть кошти
Оголошення
live comments feed...