• Головна
  • У Житомирводоканалі розповіли, які програмні продукти найближчим часом впроваджуватиме підприємство та які в результаті отримає вигоди
ВОДОКАНАЛ
11:54, 19 вересня
Надійне джерело

У Житомирводоканалі розповіли, які програмні продукти найближчим часом впроваджуватиме підприємство та які в результаті отримає вигоди

ВОДОКАНАЛ
У Житомирводоканалі розповіли, які програмні продукти найближчим часом впроваджуватиме підприємство та які в результаті отримає вигоди

ЩО ТАКЕ E-VODA ТА ЧОМУ ДЛЯ ВОДОКАНАЛІВ ВОНА МАЄ СТАТИ ОДНИМ ІЗ НАЙГОЛОВНІШИХ ПРІОРИТЕТІВ - НА LVIV ECO FORUM РОЗПОВІДАВ РОМАН ІЛИК

Наприкінці минулого тижня українські та закордонні експерти дискутували про принципи відбудови України і водної галузі на «Lviv Eco Forum 23».

Про це інформує КП «Житомирводоканал» міської ради.

Участь у заході взяли і представники КП «Житомирводоканал». Директор водоканалу Роман Ілик на форумі водоканалу розповів про діджиталізацію як основу ефективного водопостачання та водовідведення.

У своїй доповіді він представив унікальні програмні продукти, покликані оптимізувати роботу водоканалів. Серед таких – бухгалтерська програма «Мастер-Бух», програми для забезпечення операторського контролю за технологічними процесами в реальному часі, як-от SCADA, Cloud city, ASKOE, частина з яких вже використовується на Житомирводоканалі, а частина – буде впроваджена найближчим часом.

Роман Ілик зауважив, що програма цифровізації підприємств водопостачання та водовідведення Cloud city успішно функціонує в Кропивницькому, а на її основі у Львові розробили сервіс електронної диспетчерської.

Фахівці Житомирводоканалу поспілкувалися зі спеціалістами Львівводоканалу з питань впровадження вищезгаданого сервісу, його вигод, адже наразі наше підприємство також активно готується до впровадження електронної диспетчерської, перевагами якої є:

  • електронний реєстр звернення громадян;
  • формування архіву даних про планові або аварійні роботи за тією чи іншою адресою;
  • відображення статистики та звітів;
  • швидкий доступ до необхідної інформації для співробітників підприємства.

«Поодинці важко щось зробити, але якщо кожен обласний водоканал візьме якусь одну програму, впровадить її на своєму підприємстві, а потім поділиться досвідом впровадження – тоді ми зможемо оптимізувати процес діджиталізації кожен у себе. В результаті ми маємо отримати єдину систему високої складності», – Роман Ілик зробив акцент на синергетичному ефекті, який виникне від співпраці водоканалів у процесі впровадження кращих програмних рішень, представлених на українському ринку, для підприємств водопровідно-каналізаційної галузі.

Структурована цифрова інформація про активи, автоматизація виробничих процесів, дасть змогу отримати початковий позитивний економічний ефект та підвищити надійність та якість послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водоканал #водопостачання #новини житомира #новини житомирщини #адреси #комунальники #робота #бригади водоканалу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...