Новини компаній
17:00, 20 вересня 2023 р.
Промислові генератори: вибір потужності та особливості експлуатації
Новини компаній
Останнім часом через військові дії спостерігається нестабільна робота централізованого електропостачання, що погано впливає на роботу державних і приватних підприємств. Тому для промислових цілей використовують резервні джерела живлення – потужні генератори на дизелі чи газі, здатні забезпечити стабільний струм на великих об'єктах.
Газові електростанції, на жаль, потребують підключення до магістрального газопроводу, що не завжди можливо. Тому оптимальним рішенням для встановлення на виробництвах, у великих готелях і на великих торгових площах є економні й надійні промислові дизельні генератори.
Як вибрати потужність генератора для промислового об'єкта
У кожному випадку потужність електростанції розраховується індивідуально. Однак існує ключове правило: вона повинна бути більшою за суму потужнісних показників усіх пристроїв, які постійно підключені до джерела живлення. Важливо у розрахунках врахувати також час автономної роботи генератора.
Рекомендації щодо розрахунку оптимальної потужності генератора:
- якщо він служить резервним джерелом живлення на випадок аварії або віялового відключення світла, його потужність має перевищувати потужність усіх підключених пристроїв на 20-30%;
- якщо він є постійним джерелом живлення, потужність повинна перевищувати потужність всіх підключених пристроїв на 40-50%.
Промислові генератори бувають лише трифазними – це найпотужніші пристрої серед усіх типів електростанцій. Для пристроїв 220 В трифазні 380 B генератори використовуються з розрахунку ⅓ потужності на фазу.
Якщо плануєте застосовувати трифазний промисловий генератор для живлення однофазних пристроїв, необхідно дотримуватись умови приблизної рівності потужності пристроїв-споживачів, що розміщені на різних фазах: різниця електричних потужностей на різних фазах не повинна перевищувати 20-25%.
При виборі потужності генератора можна відштовхуватися від специфіки об'єкта:
- готелі, кафе й ресторани, ферми та цехи – рекомендуються генератори 150 кВт;
- школи, садки, приватні будинки, лікарні, будівельні майданчики, дачні поселення чи котеджні містечка – генератори 250 кВт;
- великі будівельні об'єкти та підприємства, великі котеджні містечка та дачні поселення – генератори 400 кВт.
Експлуатація промислового генератора
Промислові дизельні електростанції довговічні й надійні, однак для стабільної роботи та максимального продовження їх терміну служби необхідно:
- правильно підібрати потужність генератора;
- належно виконати монтаж обладнання;
- дотримуватися вимог щодо експлуатації й обслуговування;
- регулярно оглядати генератор на наявність несправностей;
- своєчасно проводити техобслуговування;
- використовувати якісне пальне й витратні матеріали;
- не перевантажувати генератор.
Ви можете купити потужну дизельну електростанцію в магазині Генератор юа, де представлений широкий вибір моделей з різною потужністю. Звертайтеся до менеджера магазину, щоб отримати консультацію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У Кам’янському продають легендарний завод: які потужності має
Новини компаній
17:00
4 жовтня
15:40
4 жовтня
Оголошення
16:25, 27 вересня
14:04, 26 вересня
14:04, 26 вересня
09:12, 29 вересня
09:12, 29 вересня
live comments feed...