• Головна
  • Заміна деталей повітряного фільтра і системи кондиціонування: коли та навіщо
Новини компаній
12:22, 22 серпня 2023 р.

Заміна деталей повітряного фільтра і системи кондиціонування: коли та навіщо

Новини компаній

В автомобілях всіх типів достатньо часто використовують силу повітря та властивості повітряної суміші. Для якісного використання палива обов'язково необхідно подати чисту, підготовлену повітряну суміш у необхідній пропорції та у заданих параметрах. В ідеальних умовах елементи авто, що працюють з повітрям для паливної системи, а також для вентиляції та кондиціонування, зазвичай працюють тривалий час і не потребують термінових ремонтів, окрім регулярного ТО. Однак жорстка експлуатація авто може призвести до необхідності термінового ремонту і заміни окремих деталей чи навіть цілих вузлів.

Автозапчастини пропонує придбати Bex Space – інтернет-маркет запчастин https://bex-space.com/, де можна швидко знайти необхідні запчастини за маркою чи за моделлю авто. Такий пошук є безпосередньо на першій сторінці сайту і за ним дуже просто знайти необхідний елемент системи. Та повернемось до теми нашої публікації, а саме до того, яким чином необхідно та коли саме відновлювати якісну роботу деталей повітряного фільтра або системи кондиціонування в автомобілі. Саме ці елементи авто мають безпосередній контакт з повітрям і повітряною сумішшю кожної секунди роботи автомобіля.

Заміна деталей повітряного фільтра і системи кондиціонування: коли та навіщо, фото-1

Повітряний фільтр та його кріплення: коли варто замінити?

Повітряний фільтр авто – це останній захист під час подачі повітря в паливну систему авто. Його завдання – захистити двигун перед тим, як в нього може потрапити пил, біологічний матеріал та інші забруднення. Деякі симптоми прямо вкажуть на проблеми із повітряним фільтром:

  • значне зменшення продуктивності роботи авто;
  • зростання споживання пального, за справної роботи паливної системи і незмінних параметрів двигуна, тобто збереження режиму руху;
  • гудіння, інший незвичний шум коли працює двигун;
  • помітна зміна кількості викидів диму під час роботи двигуна разом зі зміною кольору диму.

Окрім перевірки стану самого фільтра варто також провести в разі необхідності заміну кріплення – подушки для повітряного фільтра. Більше про такі запчастини можна прочитати на сторінці https://bex-space.com/ru/podushki-kriplennya-korpusu-povitryanogo-filtra, де також можна одразу замовити необхідні деталі.

У більшості легкових авто, наприклад таких брендів як Citroen, Mercedes, BMW рекомендується міняти повітряний фільтр через 10-15 тисяч кілометрів пробігу або навіть за відсутності такого пробігу, щороку. Однак це загальне побажання. Для того, щоб встановити чи необхідна заміна повітряного фільтра, можна скористатись:

  • перевірити стан фільтра, провівши діагностування внаслідок зовнішнього огляду;
  • показниками самодіагностики встановленої системи керування авто;
  • послугами спеціалістів, які самостійно проведуть діагностику авто.

В будь-якому разі треба орієнтуватись не лише на рекомендації виробника, які є узагальненими і не враховують конкретні обставини експлуатації автомобіля, а реальний стан фільтра.

Ремонт систем кондиціонування

Ця система має якісну вбудовану самодіагностику, а також може добре контролюватись системою діагностування самого авто. Саме тому дізнатись про необхідність ремонту можна достатньо швидко без додаткових зусиль. Проте є винятки.

Наприклад, якщо буде несправною трубка яка виводить конденсат з кондиціонера, навряд чи можна буде встановити їх несправність електронною системою діагностування, замірами датчиків. Але якщо її не замінити, цілком можливе потрапляння у салон багато вологи і як наслідок – розвиток корозії та негативної мікрофлори в салоні авто. Щоб цього не трапилось, можна придбати і встановити новий такий дренажний відвід за посиланням https://bex-space.com/ru/shlangi-vidvedennya-kondensatu-kondicionera

Взагалі періодичний огляд авто та проведення планових, передбачених виробником заміни деталей, що є витратними і потребують регулярної заміни – це правильний крок до раціонального застосування автомобіля з мінімальними витратами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...