
УПРАВЛІННЯ ІНСПЕКЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
16:00, 7 жовтня 2023 р.
Надійне джерело
Хто може скористатися спрощеним режимом регулювання трудових відносин?
УПРАВЛІННЯ ІНСПЕКЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Хто може скористатися спрощеним режимом регулювання трудових відносин?
Інформує Управління інспекційної діяльності у Житомирській області.
Спрощений режим регулювання трудових відносин застосовується до трудових відносин, що виникають:
- між працівником та роботодавцем, який є суб’єктом малого або середнього підприємництва відповідно до закону з середньою кількістю працівників за звітний період (календарний рік) не більше 250 осіб;
- або між роботодавцем та працівником, розмір заробітної плати якого за місяць становить понад вісім розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом.
Спрощений режим може на добровільних засадах застосовуватися у відносинах між працівниками та роботодавцями, які мають право на його використання.
Спрощений режим може застосовуватися у відносинах між працівниками та роботодавцями виключно на добровільних засадах.
Управління інспекційної діяльності в Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
18 грудня
16:10
16 грудня
12:00
14 грудня
12:50
13 грудня
Оголошення
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня