Надійне джерело

Спортсменка з Житомирщини стала призером Чемпіонату Світу з таїландського боксу

Спорт

Чудові новини із міжнародної арени.

З 29 вересня по 8 жовтня 2023 року в Туреччині проходить чемпіонат світу з таїландського боксу Муай-тай серед молоді та юніорів.

Спортсменка із Житомирщини Крістіна Півень стала володаркою бронзової нагороди на Чемпіонаті Світу з таїландського боксу Муай-тай.

За призові місця змагалися 1078 учасників із 77 країн.

Крістіна Півень – вихованка військово-патріотичного спортивного клубу “Козак” виборола третє місце пʼєдесталу серед молоді у ваговій категорії -54 кг.

Вітаємо із чудовим результатом спортсменку та тренера Олега Глінського!

#0412 #новини #інформація #сайт міста Житомира #Житомир #житомиряни #пригоди #Житомирщина #події #новини Житомирщини #Житомирська область