• Головна
  • Завершився Всеукраїнський конкурс «Виховати особистість»
10:00, 13 січня 2011 р.

Завершився Всеукраїнський конкурс «Виховати особистість»

Міністерством освіти і науки України спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді протягом січня-листопада 2010 року проведено Всеукраїнський конкурс методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах «Виховати особистість».

У конкурсі взяли участь 166 вчителів та організаторів позакласної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, керівників творчих учнівських об'єднань позашкільних навчальних закладів України.

Мета конкурсу: підвищення авторитету і соціального статусу педагогічних працівників, які забезпечують виховний процес в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, в тому числі і у взаємодії із сім'єю, розкриття та пошук психологічних резервів виховного потенціалу.

Журі – науковці Національної академії педагогічних наук, Інституту проблем виховання НАПН України, педагогічні працівники позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів високо оцінило матеріали освітян м. Житомира.

Переможцями Всеукраїнського етапу  стали:
– Яковенко Лілія Іванівна, вчитель світової літератури та російської мови Житомирського екологічного ліцею №24.
– Деркач Олена Іванівна, вчитель початкових класів Житомирського екологічного ліцею №24.

Вітаємо переможців!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...