
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
14:49, 19 жовтня 2023 р.
Надійне джерело
У закладах освіти Житомирщини не вистачає вихователів, — служба зайнятості
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

У Житомирській області 25 закладів освіти пропонують роботу працівникам. Наразі відкрито 38 вакансій із заробітною платою – до 10 000 гривень.
Про це повідомляє Житомирська служба зайнятості.
Роботу пропонують:
- вихователям;
- вихователям закладу дошкільної освіти;
- помічникам вихователя;
- асистентам вихователя закладу дошкільної освіти;
- асистентам вихователя соціального по роботі з дітьми з інвалідністю;
- вихователю-методисту;
- вихователю гуртожитку.
Завдання та обов’язки майбутнього працівника можуть бути різними, але серед вимог, передусім – професійні педагогічні знання, володіння методиками розвитку дітей та індивідуальний підхід, спрямований на формування всебічно розвиненої особистості дитини.
Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на сайті служби зайнятості: https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua, а також у чат-боті Державної служби зайнятості у Viber «Вакансії ДСЗ»: https://is.gd/ZHNLSp.
Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.
Актуальні вакансії з усієї України на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.
Житомирська обласна служба зайнятості
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:10
21 червня
5 міст, 215 учасників: як го "Дівчата" разом з Нацполіцією змінюють культуру реагування на насильство
Новини компаній
17:00
19 червня
13:08
19 червня
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
11:05
19 червня
Оголошення
09:23, 16 червня
3
09:23, 16 червня
3
18:20, 12 червня
2
20:43, 11 червня
1
live comments feed...