• Головна
  • ТОВ «Украгро-Полісся» сплатило майже 120 тис. грн збитків, заподіяних державі викидами в атмосферне повітря без спеціального дозволу
ДЕІ ПОЛІСЬКОГО ОКРУГУ
11:55, 25 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

ТОВ «Украгро-Полісся» сплатило майже 120 тис. грн збитків, заподіяних державі викидами в атмосферне повітря без спеціального дозволу

ДЕІ ПОЛІСЬКОГО ОКРУГУ
ТОВ «Украгро-Полісся» сплатило майже 120 тис. грн збитків, заподіяних державі викидами в атмосферне повітря без спеціального дозволу

Планову перевірку додержання ТОВ «Украгро-Полісся» вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, за результатами якої виявлено порушення ЗУ "Про охорону атмосферного повітря", Інспекцією було проведено ще у січні 2019 року.

Про це інформує Державна екологічна інспекція Поліського округу.

За результатами планового заходу керівника підприємства було притягнено до адміністративної відповідальності та направлено претензію про відшкодування шкоди, заподіяної державі порушенням законодавства про охорону атмосферного повітря.

У зв’язку з несплатою в добровільному порядку збитків, за зверненням Інспекції, Житомирською окружною прокуратурою в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Поліського округу та Березівської сільської ради області було подано до Господарського суду Житомирської області позовну заяву про відшкодування шкоди, заподіяної викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «Украгро-Полісся».

Рішенням Господарського суду Житомирської області від 03.06.2022 в позові було відмовлено.

Позицію прокуратури та Інспекції підтримав суд апеляційної інстанції - Постановою Північно-західного апеляційного господарського суду від 30.09.2022 ухвалено нове рішення про задоволення позову.

У листопаді 2022 року справу розглядав Верховний Судом у складі колегії суддів Касаційного господарського суду, який своїм рішенням скасував постанови обох судів – як першої, так і касаційної інстанції, і передав справу до Господарського суду Житомирської області на новий розгляд.

Рішенням Господарського суду Житомирської області від 11.09.2023 прийнято рішення стягнути з ТОВ «Украгро-Полісся» 119 601 грн. збитків, заподіяних державі викидами в атмосферне повітря без спеціального дозволу.

25.10.2023 ТОВ «Украгро-Полісся», виконуючи рішення суду у добровільному порядку, у повному обсязі сплатило суму шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу.

Державна екологічна інспекція Поліського округу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#деі #екологічна інспекція #новини житомира #новини житомирщини #державна екологічна інспекція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...