
ПОЛІЦІЯ
14:31, 9 листопада 2023 р.
Надійне джерело
У Житомирі мама в декреті хотіла підзаробити, натомість втратила 6 тисяч гривень
ПОЛІЦІЯ
Із заявою до поліції звернулася 27-річна жителька міста, вона повідомила, що переказала кошти за вказівкою «роботодавця» з месенджера WhatsApp. А коли менеджерка наполягала на більших вкладеннях, жінка відмовила і в подальшому була заблокована.
На телефон жінки надійшло повідомлення про можливість доходу, не виходячи за поріг власного будинку. Робота була не складною: фрілансер мала оцінювати та залишати відгуки про ресторани і готелі.
Поліцейським вона розповіла, що єдиною умовою отримати зарплатню було виведення коштів з власного електронного гаманця. За авторизацію якого, за вказівкою менеджера, вона сплатила 1000 гривень і того ж дня на віртуальний рахунок було повернуто суму і зараховано ще 30% прибутку.
Потому ж представниця фірми повідомила, що задля завершення активації потрібно переказати ще 5000 грн. Тож жінка зробила і це. На цьому вмовляння працедавця поповнити баланс не закінчилися – вона переконувала, аби отримати надприбутки, потрібно здійснити наступну транзакцію. Коли ж жінка відмовила – зв'язок з менеджеркою обірвався, а віртуальний гаманець виявився фейковим.
Нині поліцейські встановлюють причетного до шахрайства (ст. 190 КК України).
Водночас працівники поліції закликають громадян скептично відноситися до повідомлень в інтернеті від незнайомців щодо отримання швидкого заробітку. З осторогою ставтесь до надприбуткових пропозицій. Та ні в якому разі не переказуйте кошти стороннім особам.
Відділ комунікації поліції Житомирської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
KSE Foundation втретє інвестує $1 млн у розвиток українських талантів: Як отримати грант Talents for Ukraine?
Новини компаній
15:00
24 березня
20:35
23 березня
19:25
23 березня
12:25
23 березня
ТОП новини
Оголошення
10:45, 13 березня
1
14:03, 18 березня
10:18, 21 березня
12:56, 14 березня
14:03, 18 березня
live comments feed...