• Головна
  • 609 жителів Житомирщини скористались ваучерами для проходження навчання
Служба зайнятості
09:30, 15 листопада 2023 р.
Надійне джерело

609 жителів Житомирщини скористались ваучерами для проходження навчання

Служба зайнятості
609 жителів Житомирщини скористались ваучерами для проходження навчання

Станом на 13 листопада Житомирська обласна служба зайнятості видала вже 609 ваучерів, які дають можливість певним категоріям безоплатно пройти перепідготовку чи підвищення кваліфікації з актуальних нині професій та спеціальностей.

Про це інформує Житомирська обласна служба зайнятості.

Зокрема, 405 таких документів видано для здобуття вищої освіти та на підвищення кваліфікації фахівців, а 204 – для перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничими професіями.

Отримувачі ваучерів обрали для навчання загалом 35 професій і спеціальностей зі 124 можливих. Серед спеціальностей лідирують «Медсестринство», «Психологія», «Менеджмент», «Геодезія та землеустрій», «Дошкільна освіта», «Середня освіта», «Соціальна робота» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», з-поміж професій затребувані робітник фермерського господарства, кухар, кравець, слюсар-ремонтник та монтажник гіпсокартонних конструкцій. 

На реалізацію програми підвищення конкурентоспроможності дорослого населення Житомирщини на ринку праці у Фонді загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 рік передбачено 10,5 млн грн, з яких 9,3 млн грн вже використано. На сьогодні середня вартість ваучера по області складає близько 17,5 тис. грн.

Для проходження навчання на підставі ваучерів жителі області уклали договори з 17 закладами освіти, більшість з яких функціонують на території області, а шість – за її межами: у Києві, Харкові, Вінниці, Рівному та Луцьку.

Окрім людей віком понад 45 років, правом отримати ваучери для оплати навчання скористались також 19 вимушених переселенців, 16 людей з інвалідністю та 3 учасники бойових дій.

Детальніше про послугу можна дізнатися https://voucher.dcz.gov.ua.

Консультації щодо отримання ваучерів та подальшого навчання на Житомирщині – у відділі активних програм зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном: 067-687-98-51.

Житомирська обласна служба зайнятості

609 жителів Житомирщини скористались ваучерами для проходження навчання, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #новини #новини Житомира #події #сайт міста Житомира #житомиряни #пригоди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...