
ПОЛІЦІЯ
19:00, 16 листопада 2023 р.
Надійне джерело
Омріяна робота за кордоном для житомирянки обернулася збитками
ПОЛІЦІЯ

Днями до поліції звернулася житомирянка із заявою про шахрайство. Вона повідомила, що відгукнулася на оголошення в Інтернеті про працевлаштування за кордоном.
Однак обіцяної роботи так і не отримала.
Поліцейським вона розповіла, що рекрутери запропонували привабливі умови роботи, тож жінка спокусилася на їх пропозицію й сплатила близько півтори тисячі гривень для оформлення документів.
Однак за кілька днів до неї зателефонувала представниця цього «агенства» і повідомила, що вакансія, яку пропонували заявниці, вже зайнята та вільних немає. Відмовили рекрутери й у поверненні коштів, сплачених жінкою. Тож вона звернулася за допомогою до правоохоронців.
Нині поліцейські з’ясовують обставини діяння та встановлюють причетних до правопорушення у рамках кримінального провадження за ст. 190 (Шахрайство) ККУ.
Друзі! Закликаємо вас ретельно перевіряти подібні оголошення у соціальних мережах та перед тим, як сплачувати кошти, виконати низку порад:
- з’ясувати, чи існує така компанія на ринку праці, як довго та наскільки часто змінює назви;
- насамперед наполягати на особистій зустрічі з рекрутерами та звертатися лише за офіційною адресою компанії;
- перевірити наявність ліцензії на роботу в країні, куди намагаєтесь влаштуватися;
- кошти за послуги необхідно сплачувати лише на офіційний рахунок компанії та вимагати квитанцію.
- Будьте уважними, не дайте себе ошукати та не дозволяйте шахраям збагатитися вашим коштом!
Житомирське районне управління поліції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
KSE Foundation втретє інвестує $1 млн у розвиток українських талантів: Як отримати грант Talents for Ukraine?
Новини компаній
15:00
24 березня
20:35
23 березня
ТОП новини
Оголошення
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
08:20, 25 березня
08:20, 25 березня
08:20, 25 березня
live comments feed...