• Головна
  • Екоінспекція: Обласний протитуберкульозний диспансер за рішенням суду сплатило майже 130 тис грн. шкоди, нанесеної довкіллю
деі
10:19, 17 листопада 2023 р.
Надійне джерело

Екоінспекція: Обласний протитуберкульозний диспансер за рішенням суду сплатило майже 130 тис грн. шкоди, нанесеної довкіллю

деі
Екоінспекція: Обласний протитуберкульозний диспансер за рішенням суду сплатило майже 130 тис грн. шкоди, нанесеної довкіллю

Позапланова перевірка додержання КНП "Обласний протитуберкульозний диспансер" вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, в результаті якої було зафіксовано відсутність дозволу на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів, відбулася ще в період з 15.09.2020 по 24.09.2020 року.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу.

З метою усунення виявлених порушень Інспекція надала підприємству припис, яким зобов’язала КНП здійснювати викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарного джерела лише за лише за наявності ліцензії Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами та наявності дозволу на викиди.

Стосовно директора КНП було складено протоколи про адміністративне правопорушення та винесено постанови про адміністративне стягнення у вигляді штрафів, які керівник закладу сплатив.

04.02.2021 КНП "Обласний протитуберкульозний диспансер", на виконання припису Інспекції, отримав дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами з необмеженим терміном дії.

А от щодо стягнення збитків, які була заподіяні державі, зокрема Новогуйвинській територіальній громаді, в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, Інспекції довелося звертатися із позовом до суду. Оскільки в добровільному порядку шкоду у розмірі 128 616 грн., обраховану державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища, підприємство не сплатило.

Рішенням Господарського суду Житомирської області від 31 липня 2023 р. позов Інспекції задоволено.

15.11.2023 року підприємством добровільно виконано рішення суду. Сума збитків сплачена в повному обсязі.

Державна екологічна інспекція Поліського округу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#деі #екологічна інспекція #новини житомира #новини житомирщини #державна екологічна інспекція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...