• Головна
  • 183 підприємці Житомирщини пройшли навчання та отримали консультації у проєкті «Спроможна громада для ведення бізнесу»
Підприємці
12:23, 25 листопада 2023 р.
Надійне джерело

183 підприємці Житомирщини пройшли навчання та отримали консультації у проєкті «Спроможна громада для ведення бізнесу»

Підприємці

Протягом восьми місяців тривали навчання та експертні консультації для підприємців Житомирщини у проєкті "Спроможна громада для ведення бізнесу".

Це проєкт, який реалізується в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина.

Днями відбулась підсумкова конференція за результатами проведених навчань та консультацій для представників бізнесу та органів місцевого самоврядування.

«Цей проєкт охоплював спочатку 4 громади Житомирщини: Радомишльську, Малинську, Коростишівську та Брусилівську. Проте в ході реалізації територія співпраці збільшилася і ми отримували запити від підприємців з інших громад області», - розповіла в.о. директора Агенції регіонального розвитку Житомирської області Маргарита Сіранчук.

За словами координатора проєкту, проєктної менеджерки Віталії Кліментьєвої, це унікальний проєкт, який показав реальні потреби підприємців у знаннях та експертних консультаціях.

Працювали як з представниками бізнесу, так і з представниками органів місцевого самоврядування. Розробили методичні рекомендації для ОМС щодо інструментів розвитку локального бізнес-середовища, спільно створили онлайн-канали для якісної та своєчасної комунікації між бізнесом та громадою.

Також розробили бізнес-профілі для Радомишльської, Малинської, Коростишівської та Брусилівської територіальних громад. Підприємці ж отримали цінні знання на індивідуальних консультаціях з експертами, які допоможуть розвинути їх бізнес та знайти нові ринки збуту продукції, зокрема за кордоном. Розроблені у проєкті логотипи та каталоги вже застосовуються підприємцями у рекламуванні своїх товарів та послуг, створенні власного бренду.

Результати проєкту:

Чотири тренінги для працівників органів місцевого самоврядування щодо розвитку локального бізнес-середовища та залучення інвестицій для 43 працівників ОМС.

Чотири дводенні тренінги для підприємців у 4-х громадах-учасницях на тему використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для ФОПів відповідно до законодавчих змін. У тренінгах взяли участь 89 підприємців.

Чотири дводенні тренінги для підприємців у 4-х громадах-учасницях проєкту на тему експортної діяльності та онлайн-торгівлі за кордоном. 56 підприємців отримали знання та навички щодо виходу на іноземні ринки.

19 підприємців області отримали консультації щодо експорту та онлайн-торгівлі з-за кордону.

39 підприємців Житомирщини отримали комплексну послугу з розробки логотипів та каталогів продукції/послуг для підвищення впізнаваності свого продукту на регіональному, національному та міжнародному ринках.

Розробка бізнес-профілів Радомишльської, Малинської, Коростишівської та Брусилівської територіальних громад. Бізнес-профілі допоможуть відстежувати тенденції розвитку бізнес-середовища громад та допоможуть інформувати громадськість та підприємців про економічне середовище громади. Розроблено також універсальну методологію розробки бізнес-профілів, яка в перспективі може бути масштабована на інші громади області та України.

Учасниками підсумкової конференції стали: координатор проєкту від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), представники Фонду розвитку підприємництва (м. Київ), представники Житомирської обласної військової адміністрації, представники селищних/міських рад (Радомишльська, Малинська, Коростишівська Брусилівська) та підприємці.

183 підприємці Житомирщини пройшли навчання та отримали консультації у проєкті «Спроможна громада для ведення бізнесу», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #новини #новини Житомира #події #сайт міста Житомира #житомиряни #пригоди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...