• Головна
  • На Житомирщині відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 175-річчю від дня народження Олени Пчілки
ОЛЕНА ПЧІЛКА
10:35, 1 грудня 2023 р.
Надійне джерело

На Житомирщині відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 175-річчю від дня народження Олени Пчілки

ОЛЕНА ПЧІЛКА
На Житомирщині відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 175-річчю від дня народження Олени Пчілки

Шановні пошуковці та дослідники!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Олена Пчілка: барви особистості та феномен національного духу», присвяченої 175-річчю від дня народження Олени Пчілки.

Про це повідомляє Звягельська міська рада.

Конференція відбудеться 30 травня 2024 року в місті Звягель.

Напрямки роботи конференції:

Олена Пчілка: особистість, творчий шлях, доля. Звягельський період.

Громадська, політична, наукова та видавнича діяльність Олени Пчілки.

Олена Пчілка: провідниця національної ідеї.

Постать Олени Пчілки в історичному, культурологічному та філософському аспектах.

Олена Пчілка: мати, письменниця, педагогиня. Її вплив на формування дітей і внуків творчими особистостями та українськими патріотами.

Дослідження та популяризація життя і діяльності Олени Пчілки в Україні та за кордоном засобами музеїв та бібліотек.

Висвітлення літературного надбання і громадської діяльності Олени Пчілки та членів Косачівської родини засобами масової інформації.

Для підготовки збірника матеріалів конференції просимо завчасно надсилати анкету-заявку та електронний варіант статті з дотриманням вимог до оформлення матеріалів національного державного стандарту ДСТУ 8302 від 2015 року «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання» на електронну адресу: [email protected] до 30 квітня 2024 року.

Контактна особа для прийому заявок та матеріалів конференції: Ольга Швецова - провідний бібліограф Звягельської бібліотеки. Телефон: (067) 300 44 72.

Консультант: Валентин Вітренко – голова Звягельської міськрайонної організації Національної спілки краєзнавців України. Телефон: (068) 807 45 36.

Детальніше – на сайті Звягельської міської ради за посиланням.

На Житомирщині відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 175-річчю від дня народження Олени Пчілки, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#олена пчілка #література #новини житомира #новини житомирщини #музей #мистецтво #події #новини #музей лесі українки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...