СПОРТ
15:44, 4 грудня 2023 р.
Надійне джерело

СПОРТ

Лука Нетяга виборов золоту медаль на відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху.

Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.

Житель Житомирщини Лука Нетяга виборов золоту медаль на відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху, який відбувся у Тернополі. Спортсмен здобув перемогу у ваговій категорії до 90 кг.

Загалом участь у чемпіонаті взяли 44 спортсмени із 10 областей України. Вік спортсменів — від 15 до 59 років. До організації чемпіонату долучилися представники центру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю “Інваспорт” та Західноукраїнського національного університету.

Вітаємо Луку та його тренера Володимира Нетягу з чудовим результатом!

#спорт #дзюдо #новини житомира #новини житомирщини #спортсмени #дзюдоїсти #турнір #чемпіонат #змагання #фото #світлини #фоторепортаж #рейтинг