• Головна
  • Житомирщина піклується всіма, хто потребує допомоги та відкрита для тих шукає прихистку
ДОПОМОГА
21:00, 5 грудня 2023 р.
Надійне джерело

Житомирщина піклується всіма, хто потребує допомоги та відкрита для тих шукає прихистку

ДОПОМОГА
Житомирщина піклується всіма, хто потребує допомоги та відкрита для тих шукає прихистку

За інформацією Департаменту соціального захисту населення ОВА в Житомирській області проживає 112,6 тис. осіб з інвалідністю, включаючи 5959 дітей із інвалідністю віком до 18 років.

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

Зокрема витрачено близько 170 млн. грн. на надання допоміжних засобів реабілітації (технічних та інших засобів реабілітації) для осіб з інвалідністю, дітей із інвалідністю та інших категорій населення.

Ці кошти використовуються на виплату грошової компенсації за самостійно придбані протезно-ортопедичні вироби, протезування молочної залози, ортопедичне взуття, засоби пересування (крісла колісні, коляски), засоби реабілітації, спеціальні засоби для орієнтування та спілкування, а також компенсацію вартості самостійно придбаних технічних засобів реабілітації та інші товари (акумулятори, наконечники) тощо.

Також з початку повномасштабної російської військової агресії та активних бойових дій в різних регіонів нашої країни Житомирська область надала прихисток для понад 120 тис. осіб, які були змушені покинути своє звичне місце проживання.

Серед загальної кількості внутрішньо переміщених осіб, передусім із Донецької, Запорізької, Херсонської, Харківської, Луганської та Київської областей, більше 2 тис. осіб мають інвалідність, . З них 685 осіб розміщено в 9 інтернатних установах соціального захисту населення області, зокрема:

  • 334 особи в психоневрологічних інтернатах;
  • 191 особа в геріатричних інтернатах;
  • 160 осіб в дитячих будинках-інтернатах.

Додатково проводиться евакуація маломобільних груп населення з небезпечних регіонів, зокрема до інтернатних закладів системи соціального захисту населення області, включаючи людей із стійкими розладами психіки та тих, хто потребує постійного стороннього догляду.

На сьогоднішній день таких внутрішньо переміщених осіб 346 і вони перебувають у 12 інтернатних установах соціального захисту населення області. Житомирщина взяла на себе всі витрати на утримання, проживання, харчування та медичне обслуговування цих осіб.

Також на базі Житомирської обласної військової адміністрації продовжує працювати Кол-центр з питань тимчасово евакуйованих осіб, що постраждали через російську агресію та допомога в евакуації.

Контактний телефон Кол-центру: +380 (67) 399-62-72 та +380 (67) 499-29-16.

Разом ми сильні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадяни #допомога #населення #новини житомира #новини житомирщини #громада #мешканці громади #допомога населенню
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...