• Головна
  • Надаємо послуги і працюємо: поліклініка на вулиці Святослава Ріхтера в Житомирі та вся дитяча лікарня функціонують у штатному режимі
Медицина
08:45, 7 грудня 2023 р.
Надійне джерело

Надаємо послуги і працюємо: поліклініка на вулиці Святослава Ріхтера в Житомирі та вся дитяча лікарня функціонують у штатному режимі

Медицина

На підході до поліклініки на вулиці Святослава Ріхтера зустрічаємо відвідувачів — Радіну Шевцову та її доньку Злату.

Дівчинка носить окуляри та лікується амбулаторно у закладі. Молода жінка каже: якістю надання послуг у поліклініці задоволена. Про це інформує Житомирська міська рада.

«Нам лікар призначив апаратне лікування на 10 днів. Це різноманітні процедури, з-поміж яких і мультики, тобто «прокліпування», щоб в оці запрацював нерв. Я не фахівець у цьому. Тому правильно озвучити назви процедур не можу. Але скажу одне: дитині подобається, лікарі ввічливі, приємні та компетентні…», — каже пані Радіона.

У закладі справді працюють цінні дитячі лікарі, як-от: нефролог, алерголог, пульмонолог, гастроентеролог та ін, каже заступниця міського голови Марія Місюрова.

 «Таких фахівців важко виховати. Їх треба зберегти», — підтверджує Володимир Галайба, керівник медичного закладу.

Заступниця міського голови наголошує: у дитячу лікарню ім. В. Й. Башека вкладено багато сил і коштів місцевого бюджету, ЮНІСЕФ, уряду Швейцарії. Тому важливо, щоб заклад працював повною мірою та надавав якісну медичну допомогу дитячому населенню нашої громади.

Дитяча лікарня функціонує вже як структурний підрозділ Лікарні №2 ім. В.П. Павлусенка. Таке об’єднання здійснили на виконання постанови Кабміну та заради того, щоб заклад був фінансово спроможним.

Весь медичний персонал — на своїх робочих місцях, і закривати заклад ніхто не збирається.

Ба більше, у закладі не вистачає лікарів. Зокрема є необхідність в ерготерапевті, фахівцях фізичної та реабілітаційної медицини. Таких спеціалістів потребують два відділення — амбулаторної та стаціонарної реабілітації.

На сьогодні повноцінно відділення реабілітації функціонує на базі стаціонару в лікарні на вулиці Шевченка. Це пов’язано з тим, що не укомплектовано повністю штат. Формування штатних одиниць здійснюється відповідно до вимог НСЗУ, які постійно змінюються. Власне, від цього залежить і фінансування закладу: до уваги береться кількість пролікованих пацієнтів, навантаження на лікарів і т. д.

Як тільки штат укомплектують відповідно до норм, відділення амбулаторної реабілітації у поліклініці запрацює.

Під час об’єднання медичних закладів медиків не скорочуватимуть. Частково оптимізація торкнеться немедичного персоналу. Та всім цим працівникам було запропоновано рівнозначні посади в інших комунальних підприємствах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #новини #новини Житомира #події #сайт міста Житомира #житомиряни #пригоди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...