• Головна
  • "МХП Еко Енерджи" продовжує декарбонізацію виробництва
Новини компаній
13:00, 8 грудня 2023 р.

"МХП Еко Енерджи" продовжує декарбонізацію виробництва

Новини компаній

За даними НЕК «Укренерго», у 2023 році внаслідок масованих атак на українську енергосистему втрати встановленої потужності зросли до 27 ГВт. "З жовтня-листопада ключовою ціллю ворога знову буде критична інфраструктура. Але проблема в тому, що запас стійкості енергосистеми сьогодні набагато менший, ніж це було рік тому", зазначає президент ПрАТ «МХП Еко Енерджи» Олександр Домбровський.

Після досвіду минулої зими з блекаутами не можна розслаблятися й економіці критично важливо бути готовою. Сьогодні перед Україною стоїть надзвичайно важливе завдання: швидко перейти від централізованої радянської системи енергозабезпечення на функціонально децентралізовану енергетичну систему з використанням власних відновлювальних ресурсів.

«МХП Еко Енерджи», ввела в експлуатацію чергову сонячну станцію, потужністю майже 1200 кВт для власних промислових потреб. Це вже 9-й проєкт "озеленення" власного виробництва з початку війни: в липні МХП запустили сонячну електростанцію в 2600 кВт для декарбонізації власного виробництва. Вже 5 з 9 проєктів працюють з сучасними системами накопичення енергії (BESS).

Крім того, у грудні «МХП Еко Енерджи» ввела в експлуатацію першу індустріальну систему накопичення енергії (Battery Energy Storage System) для потреб енергетичної безпеки компанії МХП потужністю 20 MW.

"В умовах війни рух до 100% зеленої трансформації та декарбонізації — серйозний виклик. В “МХП Еко Енерджи” ми системно працюємо в напрямку зеленої енергетики й залучаємо найкращих експертів з Європи для реалізації проєктів. Не говоримо про необхідність розподіленої генерації, а реалізовуємо її на практиці. І, звісно ж, готові ділитися досвідом з іншими бізнесами", коментує президент ПрАТ “Мхп Еко Енерджи” Олександр Домбровський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МХП Еко Енерджи #енергосистеми #Олександр Домбровський #блекаут #зелена енергетика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...