
ДСНС
14:01, 8 грудня 2023 р.
Надійне джерело
На Житомирщині поштарка врятувала двох підлітків з крижаного полону на річці
ДСНС

Жінка-поштарка врятувала двох підлітків з крижаного полону на р.Уж в м. Коростень, які вчора пішли гуляти до водойми.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області.
Зʼясувалося, що спочатку почав тонути молодший 10 річний хлопчик, його 11-річний товариш намагався йому допомогти вибратись, але теж пішов під воду.
Поштарка Тетяна почула дитячий крик і одразу кинулася на допомогу. Вона кинула собачій поводок меншому хлопчику та із останніх сил витягла його на берег.
Аби врятувати старшого, вона залізла у крижану воду і допомогла йому дістатися ближче берега.
Коли на місце події прибули бійці ДСНС , працівник Поліції охорони ніс останнього на руках та вже на березі передав рятувальникам, які донесли обох хлопців до швидкої. Наразі хлопці в медзакладі. Загрози їх життю немає.
Головне управління ДСНС України у Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
18:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
Оголошення
12:42, 2 грудня
23:50, Вчора
24
11:13, 27 листопада
72
16:59, 5 грудня
1
22:12, 26 листопада
2