• Головна
  • Порядок організації та проведення ярмарків, встановлення та функціонування облаштованих відкритих майданчиків у Житомирі
Ярмарки
15:00, 9 грудня 2023 р.
Надійне джерело

Порядок організації та проведення ярмарків, встановлення та функціонування облаштованих відкритих майданчиків у Житомирі

Ярмарки

У Житомирі порядок організації та проведення ярмарків, встановлення та функціонування облаштованих відкритих майданчиків на території міської територіальної громади затверджено рішенням виконавчого комітету № 1748 від 15.11.2023.

Про це інформує Житомирська міська рада.

«Згідно з документом розміщення тимчасових об’єктів підприємницької та іншої діяльності під час організації та проведення ярмарків, встановлення та функціонування облаштованих відкритих майданчиків здійснюється за рішенням виконавчого комітету міської ради.

Для отримання погодження суб’єкт господарювання подає документи до Центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради. Термін опрацювання пакету документу складає до 25 календарних днів», - розповідає директор департаменту економічного розвитку міської ради Вікторія Сичова.

У випадку отримання погодження на розміщення тимчасових об’єктів підприємницької, іншої діяльності під час організації та проведення сезонного ярмарку, надання послуг громадського харчування, в межах облаштованих відкритих майданчиків, підприємець повинен укласти договір з КП «Регулювання орендних відносин» міської ради упродовж 7 робочих днів з дня прийняття рішення.

Договір буде укладено на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Дана норма набирає чинності з 01 січня 2024 року.

З Порядком організації та проведення ярмарків, встановлення та функціонування облаштованих відкритих майданчиків детальніше можна ознайомитися за покликанням: ТУТ

Виконавчим комітетом міської ради затверджено інформаційні картки адміністративних послуг, в яких покроково пояснюється алгоритм дії підприємців для подання заявок на розміщення ярмарків, облаштованих відкритих майданчиків для надання послуг громадського харчування.

З повною інформацією можна познайомитися тут: ТУТ

Житомирська міська рада 

Документи

Інформаційна довідка для суб’єктів господарювання, які мають намір організувати та провести ярмарок, встановити облаштований відкритий майданчик у Житомирській територіальній громаді. Завантажити тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #новини #новини Житомира #події #сайт міста Житомира #житомиряни #пригоди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...