• Головна
  • Поради щодо здорового медіаспоживання під час війни від МОЗ
МОЗ
13:53, 10 грудня 2023 р.
Надійне джерело

Поради щодо здорового медіаспоживання під час війни від МОЗ

МОЗ
Поради щодо здорового медіаспоживання під час війни від МОЗ

Важливо піклуватися про себе в умовах тривоги. 

Спускатися в укриття, дбати про сон, їжу та відпочинок – це потрібно робити щодня. Раз на кілька днів треба займатися спортом.

Але є ще одна корисна звичка: піклуватися про здорове медіаспоживання. Інформація, яку ми споживаємо, впливає на наші рішення та навіть може врятувати життя.

Перевіряйте джерела інформації, якщо йдеться про важливі повідомлення, такі як тривоги чи евакуації. Користуйтеся лише офіційними джерелами. Наразі існують якісні онлайн-медіа, перелік яких можна знайти тут: http://surl.li/newqs.

Слідкуйте, як медіа впливають на ваше самопочуття. Відмовляйтеся від контенту, який викликає стрес чи негативні емоції. Фільтруйте інформацію та уникайте того, що може пригадати неприємні події. Пам'ятайте, ви вирішуєте, що варто переглядати.

Бережіть себе від негативних впливів медіа. Деякі новини можуть створювати відчуття реальності через спецефекти та звуковий супровід. Не піддавайтеся та вчасно зупиняйте перегляд. Важливо мати «емоційну аптечку» та знати, як заспокоїтися.

Не надто «зависайте» у медіа. Телевізор як постійний фон або надмірний час у мережі можуть негативно впливати на вас. Важливо зберігати баланс між медіапотоком та реальним життям.

Дотримуйтесь цих порад, щоб забезпечити своє душевне здоров’я. 

Поради щодо здорового медіаспоживання під час війни завантажуйте тут – https://bit.ly/3ukOTth.

Поради підготовлено лабораторією психології масової комунікації і медіаосвіти Інститут соціальної та політичної психології НАПН України Національна академія педагогічних наук України. 

Проєкт реалізує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за підтримки World Health Organization Ukraine у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська – Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як?

Міністерство охорони здоров'я України 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #новини #новини Житомира #події #сайт міста Житомира #житомиряни #пригоди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...