• Головна
  • На Житомирщині нарахували 13 тисяч першокласників
17:49, 29 серпня 2013 р.

На Житомирщині нарахували 13 тисяч першокласників

На Житомирщині цього року до першого класу підуть 13 тисяч дітей. Про це голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук сказав під час розширеного засідання підсумкової колегії управління освіти і науки облдержадміністрації.

На нараді підбили підсумки роботи установ і закладів освіти області у 2012-1013 навчальному році. Також говорили про завдання на новий навчальний рік, спрямовані на реалізацію Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року та Нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

У засіданні взяли учать голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Пастовенський, директори навчальних закладів.

«Питання розбудови освіти займає одне з найголовніших місць у діяльності Президента України Віктора Януковича та Уряду держави, - говорить Сергій Рижук, - Ключовими завданнями на найближчий час для нашого регіону є розвиток мережі дошкільних навчальних закладів, забезпечення електронної реєстрації дітей у ДНЗ, упровадження в 2-х класах предмета «Сходинка до інформатики» та з 5 класу – другої іноземної мови, підвищення ефективності роботи закладів нового типу, шкіл і класів з поглибленим вивченням предметів, підтримка обдарованої учнівської молоді та багато інших завдань».

Відповідно до рейтингу Кабінету Міністрів України Житомирщина, за розвитком освіти та медицини, займає друге місце у державі. «Минулого року на ремонт навчальних закладів Житомирщини виділено 120 млн. грн.., - зазначив Сергій Миколайович. - Важливо також відмітити, що за останні три роки в області відновлено роботу 150 дитячих садочків, 54 з яких – минулого року».

Також очільник області зауважив, що цього року на Житомирщині було відкрито 9 ДНЗ, в яких здобуватимуть дошкільну освіту 400 дітей. Реформується мережа інтернатних установ, модернізується система професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Цього року до школи на Житомирщині підуть близько 130 тис. учнів. Серед них 13 тис. першокласників. Окрім цього, більше 50 тис. навчатимуться у професійних, технічних та вищих навчальних закладах.

Особливу увагу Сергій Миколайович приділив питанню оснащення шкіл внутрішніми санвузлами: «Ми маємо забезпечити виконання цього завдання до кінця року, адже на першому місці для нас - здоров’я наших дітей».

Голова облдержадміністрації зауважив, що особисто контролюватиме питання закриття шкіл і разом із головою обласної ради Йосипом Запаловським зробить усе можливе, аби на території області не закрився жоден навчальний заклад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...