
ПОЛІЦІЯ
10:44, 22 січня 2024 р.
Надійне джерело
Патрульні Житомирщини виявили водіїв, які, ймовірно, підробили водійське посвідчення та номери вузлів і агрегатів
ПОЛІЦІЯ

Патрульні Житомирщини продовжують виявляти водіїв з, ймовірно, підробленими документами.
За поза добу, 20 січня 2024 року, на автодорогах Житомирської області інспектори виявили у громадян, ймовірно, підроблене водійське та в іншому випадку номери вузлів й агрегатів.
У першому випадку на автодорозі М-06 Київ — Чоп, під час оформлення автопригоди інспектори виявили відсутність у посвідченні водія відповідної категорії на право керування транспортним засобом з наявними в базі.
В іншому — на автодорозі М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський, під час перевірки транспортного засобу DAF та напівпричепу Ackermann-Fruehauf, патрульні виявили ознаки підробки номерів вузлів та агрегатів на рамі кузова напівпричепа.
У кожному з виявлених випадків для встановлення обставин справи інспектори викликали слідчо-оперативні групи.
Нагадуємо: за підробку, збут чи використання підроблених документів передбачена кримінальна відповідальність.
Патрульна поліція Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:55
15 травня
15:46
15 травня
ТОП новини
Оголошення
14:42, Вчора
8
20:08, 13 травня
5
14:42, Вчора
1
live comments feed...