• Головна
  • На Житомирщині запрацювали ще дві спеціалізовані служби консультування осіб, що постраждали від домашнього насильства
ДОПОМОГА
16:12, 31 січня
Надійне джерело

На Житомирщині запрацювали ще дві спеціалізовані служби консультування осіб, що постраждали від домашнього насильства

ДОПОМОГА

На Житомирщині почали працювати ще дві спеціалізовані служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, що постраждали від домашнього насильства. Загалом за програмою дружини Президента Олени Зеленської в нашій області створено вже 11 таких закладів.

Про це повідомляє голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Сьогодні спеціалізовані служби допомоги тим, хто постраждав від домашнього насильства, розпочали роботу у Семенівській та Бердичівській громадах. На їх створення було спрямовано майже 1 млн грн державних коштів, 315 тис. грн фінансування Фонду ООН в галузі Народонаселення та понад 100 тисяч гривень співфінансування від громад.

Ці кошти були спрямовані на поточний ремонт, придбання побутової та оргтехніки, а також методичного інструментарію для дітей», - зауважив очільник Житомирщини.

Тут постраждалі від домашнього насильства зможуть знайти безпечне місце перебування та отримати комплекс послуг з подолання насильства. Фахівці спеціалізованої служби надають консультації постраждалим особам щодо своїх прав, заходів, соціальних послуг, якими можна скористатися, допомагатимуть ефективному розв’язанню проблем самою постраждалою особою, а також надаватимуть первинну психологічну підтримку.

Спеціалісти спеціалізованої служби у Бердичеві, наприклад, надають допомогу не лише постраждалим від домашнього насильства, а й працюють із кривдниками, які мають пройти курс консультацій з психологом.

В свою чергу Семенівська громада є не лише учасником програм надання допомоги постраждалим від домашнього насильства. Тут вже впроваджено послугу поліцейський офіцер громади, також громада бере участь в експериментальному проєкті впровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості.

За даними ГУНП у Житомирській області, впродовж 2023 року до поліції звернулися 13826 осіб, які постраждали від домашнього насильства. З них 438 - діти, 10458 жінок та майже 3 тисячі чоловіків. На жаль, за статистикою лише 10% скривджених звертаються по допомогу. Зокрема 453 особам надано різні соціальні послуги в наших спеціалізованих службах області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#домашнє насильство #протидія #новини житомира #новини житомирщини #домашнє насилля #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...