• Головна
  • Викладач ЖДУ ім. І. Франка стажуватиметься у Вроцлавському університеті
досягнення
14:42, 2 вересня 2013 р.

Викладач ЖДУ ім. І. Франка стажуватиметься у Вроцлавському університеті

досягнення

Викладач ЖДУ імені Івана Франка Тетяна Боцян виборола право на річне стажування у Вроцлавському університеті (Республіка Польща) у рамках стипендіальної програми ім. Лейна Кіркланда.

Як відомо, Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда є довгостроковим освітнім проектом, що функціонує з 2000 року.

Мета програми  – презентація польського досвіду  у сфері системних трансформацій для іноземних громадян у рамках річного стажування в одному з провідних університетів Польщі. До участі в ній запрошуються особи, вік яких не перевищує 35 років, із вищою освітою та знанням польської мови. Претенденти складали також іспит-співбесіду у Вінницькому консульстві Республіки Польща.

Традиційно перевага надається кандидатам, які є активними в професійній, науковій та громадській діяльності, що сприяє розвитку суспільства. Як правило, це викладачі вищих навчальних закладів, політики, представники неурядових організацій, культурних спілок, журналісти.

За 2000-2012 роки участь у програмі взяли особи з 11 країн.

Наукові інтереси доцента кафедри менеджменту і адміністрування соціально-психологічного факультету  ЖДУ імені Івана Франка Тетяни Боцян «Корпоративна соціальна відповідальність» – зацікавили Вроцлавський університет, отож вона отримала запрошення на стажування.

У цілому на участь у програмі цього року надійшло 313 заяв, а от до Польщі поїдуть тільки 47 найкращих.

«Отримувати визнання того, чим займаєшся, приємно не лише науково-педагогічним працівникам ЖДУ імені Івана Франка, а й ректорату університету. Такі перемоги є свідченням правильно обраного шляху розвитку та намічених цілей. Впевнений, що польський досвід буде корисним як для розвитку особистих наукових інтересів стипендіатки Тетяни Боцян, так і для розвитку міжнародних зв'язків університету», - коментує ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...