• Головна
  • Рижук готується до строкової військової служби
14:30, 20 січня 2011 р.

Рижук готується до строкової військової служби

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук видав розпорядження від 17.01.11 № 11 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1986-1993 років народження у квітні – травні та жовтні – листопаді 2011 року». Згідно з розпорядженням, на строкову військову службу будуть призвані громадяни України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 18 років і не мають права на відстрочку, та громадяни старшого призовного віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу:

у квітні – травні 2011 року;

у жовтні – листопаді 2011 року.

Розпорядженням утворено обласну призовну комісію у складі 10 чоловік під головуванням заступника голови облдержадміністрації В.С. Балюрка.

Районним державним адміністраціям та міськвиконкомам доручено:

утворити районні та міські призовні комісії відповідно до ст.16 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та затвердити їх персональний склад;

протягом березня – травня та вересня – листопада 2011 року провести медичний огляд призовників 1986-1993 років народження;
забезпечити військові комісаріати обладнаними призовними пунктами, медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, автомобільним транспортом, виділити їм необхідну кількість лікарів, медперсоналу та технічних працівників.

Керівникам підприємств, закладів, установ незалежно від підпорядкування і форм власності згідно із п.1 ст. 21 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» доручено забезпечити виплату громадянам, які звільняються з роботи у зв’язку з призовом, вихідної допомоги у розмірі двомісячного середнього заробітку.

Згідно з розпорядженням, управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації має забезпечити районні (міські) призовні комісії і обласну медичну комісію медикаментами, інструментарієм і медичним майном, виділити кваліфікованих лікарів і медперсонал.

Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області доручено протягом квітня – травня та жовтня - листопада 2011 року за заявкою обласного військового комісара виділяти наряд міліції для чергування на обласному збірному пункті; забезпечити розшук, затримання і доставку до військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання загального військового обов’язку.

Довідково: Розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука від 17.01.11 № 11 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1986-1993 років народження у квітні – травні та жовтні – листопаді 2011 року» видане згідно із Законом України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указом Президента України від 04.11.10 № 1009/2010 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2011 році».

Управління у справах преси та інформації
Житомирської облдержадміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині невдовзі з'явиться ще один сучасний, якісно оснащений реабілітаційний центр
Реабілітаційний центр
Кілька місяців поспіль боровся за власне життя після тяжкого поранення під Бахмутом: на Житомирщині попрощалися з Героєм
ВІЙНА
У Коростені провели перші операції на хребті за допомогою сучасного рентген апарату С-дуга
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
На Житомирщині завершилась реорганізація обласної служби зайнятості
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
Оголошення
live comments feed...