• Головна
  • Вже в жовтні житомирські депутатки проходитимуть тренінги для лідерства
16:03, 24 вересня 2013 р.

Вже в жовтні житомирські депутатки проходитимуть тренінги для лідерства

У Житомирі недостатня кількість жінок, які беруть участь у прийнятті рішень та економічному розвитку міста. Про це 24 вересня 2013 року під час прес-конференції повідомила заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Людмила Сікайло.

«Дослідження Світового банку свідчать, що зміни в інтересах жінок починаються тоді, коли на рівні прийняття рішень їх кількість досягає принаймні 30 %», – зазначила Людмила Сікайло.

Серед депутатів Житомирської міської ради жінки складають 21,6 %. У складі Богунської районної ради представлено 18 % жінок, у складі Корольовської – 24 %, повідомляє прес-служба міськради.

Спільними зусиллями представників управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та експертів ЖОМГО «Паритет» розроблений проект «Розширення участі жінок у прийнятті рішень та економічному розвитку м. Житомира». У рамках проекту передбачено проведення восьми тренінгів для двох цільових груп: жінок-депутатів і жінок-лідерів.

«У найближчий тиждень буде сформована група жінок. Ми хочемо підтримати жіноче лідерство, надати їм знання у сфері гендерного бюджетування, розширити мережі соціальних контактів, надихнути на розвиток управлінських якостей», – підкреслила експерт ЖОМГО «Паритет» Світлана Євченко.

Проведення тренінгів розпочнеться вже у жовтні. Навчання проводитимуть експерти ЖОМГО «Паритет», які мають не лише сертифікати, а й закордонний досвід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...