• Головна
  • Представники Житомирської обласної влади відвідали геріатричні пансіонати регіону
16:41, 2 жовтня 2013 р.

Представники Житомирської обласної влади відвідали геріатричні пансіонати регіону

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана провели День відкритих дверей у трьох інтернатних установах системи соціального захисту населення для ветеранів війни та праці області: Коростенському, Житомирському та Бердичівському геріатричному пансіонатах. У цих закладах на повному державному утриманні перебувають 650 підопічних.

Люди похилого віку потребують особливої турботи та уваги з боку всього суспільства. Збереження повноцінної соціальної та фізичної активності пенсіонерів, підвищення рівня їх життя — одне з основних завдань соціальної політики держави. Соціальні ініціативи Президента України спрямовані на посилення соціального захисту пенсіонерів, підвищення розміру пенсій, надання конкретної допомоги літнім людям. В основі соціальної політики України - адресність, справедливість та інтереси кожної людини.

Як повідомляється у прес-службі облдержадміністрації, для привітання підопічних інтернатних установ системи соціального захисту населення для ветеранів війни та праці у Житомирі, Коростені та Бердичеві до пансіонатів завітали керівники області та місцевого самоврядування, департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, благодійники та представники громадськості.

Житомирський геріатричний пансіонат відвідали директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна та заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Василь Павлюк, до Бердичівського геріатричного пансіонату завітала заступник начальника відділу соціального обслуговування та стаціонарних установ департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Тетяна Войналович. У Коростені в геріатричному пансіонаті побували голова обласної ради Йосип Запаловський, директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна, активісти обласної ради ветеранів та ради жінок. Гостей познайомили з умовами проживання підопічних та продемонстрували виставку їхніх робіт.

На підтримку Коростенського геріатричного пансіонату в 2013 році з обласного бюджету було виділено 8 млн. 501 тис. грн. Ці кошти спрямовуються на придбання продуктів харчування та медикаментів.

Вітаючи підопічних пансіонатів з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана, Галина Корінна побажала їм міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму на довгі роки та закликала трудовий колектив докласти всіх можливих зусиль, аби наші ветерани не відчували себе незахищеними.

Підвищення рівня соціального забезпечення людей похилого віку є одним з основних завдань держави, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Реалізація у нинішньому році соціальних ініціатив та програм вже дала змогу підвищити пенсії мільйонам людей похилого віку, інвалідам війни та учасникам бойових дій, грошові допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань, страхові виплати потерпілим на виробництві. Також удосконалено порядок отримання житлових субсидій та забезпечення санаторно-курортним лікуванням наших заслужених громадян. Влада й надалі буде проводити послідовну політику щодо підвищення стандартів життя представників старшого покоління. Це наш святий обов'язок», – відзначив у привітанні з нагоди Дня ветерана Президент України Віктор Янукович.

Додатково: у системі соціального захисту населення області функціонує 16 інтернатних установ, в яких станом на 01.09.2013 на повному державному утриманні перебуває 2,3 тис. одиноких непрацездатних громадян та інвалідів. У поточному році пенсійними коштами поповнено бюджет будинків-інтернатів на суму 13 млн. 508 тис. грн., які спрямовані на покращення умов проживання підопічних, в тому числі на покращення харчування – 4 млн. 726 тис. грн., на медикаменти – 123,1 тис. грн., на придбання м’якого та твердого інвентарю, миючих засобів – 3 млн. 842 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...