• Головна
  • У рейтингу Кабміну України Житомирщина посіла друге місце за напрямом «Освіта і охорона здоров’я»
17:29, 3 жовтня 2013 р.

У рейтингу Кабміну України Житомирщина посіла друге місце за напрямом «Освіта і охорона здоров’я»

Таку інформацію було оприлюднено сьогодні під час урочистостей в облмуздрамтеатрі з нагоди професійного вчительського свята - Дня працівників освіти, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

«Сьогодні Україна стоїть на порозі відліку нового часу, пов’язаного з модернізацією нашої держави. Впевнений, що саме молодь має взяти найактивнішу участь у цій важливій і відповідальній роботі», – на цьому Президент України Віктор Янукович акцентував, виступаючи нещодавно на Всеукраїнському фестивалі молоді.

Освіта для держави наразі є головним пріоритетом. Про це свідчить прийняття Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року. Зокрема, й нові соціальні ініціативи Глави держави спрямовані на захист дітей і створення належних умов для їхнього гармонійного розвитку. Цей процес має починатися з забезпечення доступу до дошкільної освіти. У нашій області це завдання успішно реалізовується кілька років поспіль. Тому регіон нині у числі лідерів з відкриття дитячих садків та й у розвитку дошкільної освіти в цілому. Крім того, Житомирщина посіла друге місце за напрямом «Освіта і охорона здоров’я» у рейтингу Кабінету Міністрів України.

З нагоди професійного свята – Дня працівників освіти – 3 жовтня у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбулися святкові урочистості. Привітати педагогів Житомирщини та нагородити кращих із них почесними грамотами завітали голова обласної ради Йосип Запаловський, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих та начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Пастовенський.

Переказуючи освітянам вітання від голови облдержадміністрації Сергія Рижука, його заступник Ярослав Долгих побажав усім вдячних вихованців, міцного здоров’я та нових звершень.

«Сьогодні Житомирщина та загалом Україна перебувають на тому етапі, коли важливим є надання якісних освітніх послуг, незалежно від сфери професійної діяльності людей. Освітянська галузь області стрімко розвивається, при цьому найголовнішими залишаються досягнення наших дітей і здобуті ними знання під час навчання», – зауважив посадовець.

Наразі в області – 28 тисяч педагогів, серед яких 150 мають почесне звання «Заслужений працівник освіти України» та «Заслужений вчитель України», а понад 3 тисячі нагороджені нагрудними знаками, третина вчителів області – спеціалісти вищої категорії. У вищих навчальних закладах студентів навчає майже 3 тисячі викладачів, серед яких 104 доктори та 890 кандидатів наук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...