11:28, 4 жовтня 2013 р.
У далеку дорогу молдаван прихопив 150 пляшок коньяку, але Житомирська митниця забракувала
Вчора в міжнародному пункті пропуску для залізничного сполучення «Овруч» під час оформлення на виїзд з України потягу сполученням «Кишинів - С. Петербург» прикордонниками Житомирського загону спільно з представниками митниці в конструктивних особливостях вагону виявлено коньяк марки «KVINT» в кількості 150 пляшок по 0,5 л. кожна.
Дану алкогольну контрабанду намагався перемістити електрик потягу громадянин Республіки Молдова під вагоном в ящику для управління кондиціонером.
На даний час на працівника потягу складено протокол про порушення митних правил, коньяк конфісковано та передано до митниці, сума оцінки якого склала 15 тисяч гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:29, 10 січня
10:29, 10 січня
14:09, 8 січня
17:42, 7 січня
10:29, 10 січня
live comments feed...