• Головна
  • Кращі житомирські студенти інституту філології та журналістики отримають іменні стипендії
12:12, 4 жовтня 2013 р.

Кращі житомирські студенти інституту філології та журналістики отримають іменні стипендії

7 жовтня у конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка о 10.30 відбудеться вручення іменних стипендій кращим студентам навчально-наукового інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Сім років тому з метою заохочення кращих студентів інституту філології та журналістики за виявлені глибокі та ґрунтовні знання з предметів філологічного та журналістського напрямків дирекція навчально-наукового інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка встановила п’ять іменних стипендій:

1. Імені Олега Ольжича (за виявлені глибокі та ґрунтовні знання українського літературного процесу). Фундатор стипендії – Житомирська обласна рада.

2. Імені професора Миколи Никончука (за виявлені глибокі та ґрунтовні знання з української мови та успіхи у дослідженнях з діалектології та етнолінгвістики). (Фундатор стипендії – Житомирська міська рада).

3. Імені Василя Остапчука (за виявлені глибокі та ґрунтовні знання дисциплін видавничого та журналістського циклу). Фундатор стипендії –Володимир Дебой.

4. За професійне використання набутих знань з філології на практиці.

Фундатор стипендії – Зоя Васильєва.

5. За виявлені глибокі та ґрунтовні знання слов’янських мов та зарубіжної літератури. Фундатор стипендії – Леся Дорош-Мірошникова.

Стипендії призначаються рішенням дирекції Інституту на основі подання кандидатур студентів відповідними кафедрами за участю фундаторів стипендій. Крім того, стипендія призначається тільки студентам-відміннкам, які склали на «відмінно» не менше трьох останніх сесій поспіль.

٭٭٭

Стипендія імені Олега Ольжича присуджується кращому студентові-філологу IV-V курсів або магістрантові інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка всіх спеціальностей за виявлені глибокі та ґрунтовні знання українського літературного процесу (за результатами літньої екзаменаційної сесії) у розмірі 2,0 мінімальних академічних стипендій вищих навчальних закладів відповідного рівня акредитації щомісяця терміном на один рік.

Вручає стипендію голова, його заступник або депутат Житомирської обласної ради.

Стипендія імені професора Миколи Никончука присуджується кращому студенту-філологові IV-V курсів або магістрантам інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка всіх спеціальностей щомісячно в розмірі 1000 грн. протягом ІІ семестру за відмінні успіхи в навчанні та особливі досягнення у вивченні української діалектології, етнолінгвістики на синххронному та діахронному рівнях.

Вручає стипендію Житомирський міський голова, його заступник або депутат Житомирської міськради.

Стипендія імені Василя Остапчука присуджується кращому студентові IІІ-V курсів або магістрантові інституту філології та журналістики спеціальностей «Видавнича справа та редагування» та «Українська мова талітература. Спеціалізація: Редагування освітніх видань» Житомирського державного університету імені Івана Франка двічі на рік (за результатами кожної екзаменаційної сесії) за виявлені глибокі та ґрунтовні знання з предметів циклу журналістських наук та практичну діяльність у засобах масової інформації в розмірі 1000 грн.

Вручає стипендію її засновник, а нині Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Стипендія «За вміле використання набутих знань з філології на практиці» присуджується кращому студентові-філологу IV-V курсів або магістрантові інституту філології та журналістики всіх спеціальностей двічі на рік за найкраще застосування професійних навичок у навчальному процесі (за результатами кожної екзаменаційної сесії) в розмірі 1000 грн.

Вручає стипендію Алла Олексюк.

Стипендія «За виявлені глибокі та ґрунтовні знання слов’янських мов та зарубіжної літератури» присуджується кращому студентові-філологу IV-V курсів або магістрантові інституту філології та журналістики усіх спеціальностей двічі на рік (за результатами кожної екзаменаційної сесії) у розмірі 1000 грн.

Вручає стипендію Леся Дорош-Мірошникова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...